zabezpečení
bytů a objektů
trezorová technika

Zárubně

Zárubně jsou určeny pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak z klasického zdiva tak i do lehkých kontrukcí. Vyráběny jsou z elektropozinkovaného plechu EN 10142 síly 1,5mm šedé barvy, který má totožné antikorozní vlastnosti jako žárově pozinkovaný plech. Profilování je prováděno na numericky řízených ohraňovacích lisech TRUMPF. Zárubně jsou dodávány dle norem ČSN 74 6501, ČSN 74 6550 osazeny třemi závěsovými kapsami, tyto zárubně jsou jednostranné (pravá, nebo levé), dále dodáváme zárubně dle normy DIN 18 111, které jsou osazeny dvěmi závěsovými kapsami na každé straně a jsou použitelné jako oboustranné (pravé i levé). Součástí dodávky je pryžové těsnění do drážky zárubně a dva, nebo tři závěsy V8100.


Zárubeň dvoudílná - typ A

Obložková zárubeň typ A pro dodatečnou montáž je idealním a jednoduchým řešením pro zabudování do obytných a sanitárních kontejnerů. Díky svému jednoduchému profilu je finančně méně náročnou variantou obloukové zárubně. Je oboustranná (pravolevá). Součástí dodávky jsou 2 závěsy a pryžové těsnění šedé barvy do drážky zárubně, ostění této zárubně je variabilní 70 – 300 mm.


Zárubeň dvoudílná - typ K

Obložková zárubeň typ K pro dodatečnou montáž je estetickým řešením pro zabudování do hotových stavebních otvorů ve finální fázi výstavby. Hojně je tato zárubeň montována do obytných, sanitárních kontejnerů a modulárních staveb. Je oboustranná (pravolevá), osazena závěsovými kapsami, součástí dodávky jsou i závěsy V 8100 a pryžové těsnění šedé barvy do drážky zárubně. Na přání lze k zárubni dodat i panty 3dílné. Zárubeň lze vyrobit na sílu stěny 70 – 300 mm.

 

Zárubeň rohová

Rohová zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových stavebních otvorů, je oboustranná (pravolevá), osazena závěsovými kapsami. Součástí dodávky jsou i dva závěsy V 8100 a pryžové těsnění šedé barvy drážky zárubně. Na přání lze k zárubni dodat i 3dílné panty.

Zárubeň lze používat ve dvou variantách:

a) Jako zárubeň oboustranná
b) S přidaným dílem J jako zárubeň obložková

 

Zárubeň jednodílná - typ RP

Jednodílná zárubeň typ RP je určena pro dodatečnou montáž, zejména jako vnější zárubeň do obytných, sanitárních kontejnerů a modulárních staveb, kde je používána v kombinaci s plechovými ZK dveřmi MRB. Je oboustranná (pravolevá) osazena závěsovými kapsami. Součástí dodávky jsou i závěsy V 8100 a pryžové těsnění šedé barvy do drážky zárubně. Na přání lze k zárubni dodat i 3dílné panty. Síla stěny, na kterou se zárubeň vyrábí, je určena čísly 1 – 3.

RP1 – síla stěny 75 mm
RP2 – síla stěny 95 mm
RP3 – síla stěny 115 mm

Bezpečnostní dveře

Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře značek BEDEX a Sherlock. Samozřejmě včetně zárubní, bezpečnostních zámků a vložek.

Montáž během jednoho dne!
 

Kde nás najdete

Podpěrova 433/3
621 00 Brno - Medlánky
Jihomoravský kraj
 

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mimo otevírací dobu po domluvě na tel. čísle +420 732 631 452