zabezpečení
bytů a objektů
trezorová technika

Úvodní strana » Bezpeč. dveře » Povrchové úpravy

Povrchové úpravy

 


Vstupní dveře chrání a skrývají jedinečný interiér. Vnitřní strana dveří je přitom vždy jeho součástí. Tomu přirozeně odpovídají nároky našich zákazníků na povrchovou úpravu. Nabízíme proto u všech bezpečnostních dveří BEDEX a bezpečnostních dveří s požární odolností BEDEX výběr z třinácti odstínů kvalitních dveřních folií.

U sériově vyráběných dveří BEDEX STANDARD základní nabídka zahrnuje 7 odstínů – dub světlý, dub tmavý, buk, javor, bílé dřevo, třešeň a olše. Vybrané odstíny lze libovolně kombinovat. Klientovi jsme tak připraveni dodat dveře s imitací světlého dubu nebo třeba tmavého dubu z vnější strany a světlého dubu ze strany vnitřní.

Víme, že základní nabídka odstínů u sériově vyráběných dveří nemusí zcela odpovídat požadavku zákazníka. Jeho přání však vždy rádi splníme, a proto za pouhých 750,- Kč opatříme dveře BEDEX STANDARD i jiným odstínem, v základní nabídce nezahrnutým.

Bezpečnostní dveře

Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře značek BEDEX a Sherlock. Samozřejmě včetně zárubní, bezpečnostních zámků a vložek.

Montáž během jednoho dne!
 

Kde nás najdete

Podpěrova 433/3
621 00 Brno - Medlánky
Jihomoravský kraj
 

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mimo otevírací dobu po domluvě na tel. čísle +420 732 631 452