zabezpečení
bytů a objektů
trezorová technika

Úvodní strana » Bezpeč. dveře

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře BEDEX sleva 5%, při objednávce 3 ks dveří v jednom vchodě další sleva

Montáže dveří

Vstupní dveře do bytu či domu by měly být bezpečnostní a vyrábějí se s různým stupněm bezpečnosti. Jsou vhodné k zabezpečení bytů, kanceláří, sklepů, skladů a jiných prostor. Pokud jsou stávající kovové zárubně vyhovující, lze tyto dveře do nich i přímo namontovat.

 

Montáže včetně zárubní

V případě poškozených zárubní provádíme výměnu, rovněž i v panelových a cihlových domech. Novou zesílenou zárubeň po usazení v připraveném otvoru vyplníme betonovou směsí. Okolí zárubně je již upraveno tak, že po zaschnutí omítky stačí pouze vymalovat. Dveře po nasazení seřídíme, namontujeme zámkovou vložku a kování dle výběru zákazníka. Panoramatické kukátko a nalepení prahu je standartní výbavou a konečnou fází montážního procesu.

Výměna zárubní a montáž dveří je provedena během jednoho dne!

 

Bezpečnostní dveře BEDEX a Sherlock

Provádíme montáže bezpečnostních dvěří značek Bedex a Sherlock. Tyto dveře jsou léty proveřeny a zákazníky vyžadovány pro jejich nespornou kvalitu za příznivou cenu. Obě značky jsou vyráběny z materiálů, které zajišťují velmi vysokou kvalitu a splňují přísne bezpečnostní normy.

 

Bezpečnostní dveře

Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře značek BEDEX a Sherlock. Samozřejmě včetně zárubní, bezpečnostních zámků a vložek.

Montáž během jednoho dne!
 

Kde nás najdete

Podpěrova 433/3
621 00 Brno - Medlánky
Jihomoravský kraj
 

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mimo otevírací dobu po domluvě na tel. čísle +420 732 631 452