zabezpečení
bytů a objektů
trezorová technika

Úvodní strana » Bezpeč. dveře » Příslušenství

Příslušenství

 

 

Nejširší výběr doplňků nabízí přirozeně BEDEX VARIO. Jejich základní verzi je třeba doplnit jedním z vybraných kvalitních rozvorových zámků od předních světových výrobců. Dále stačí zvolit jen cylindrickou vložku , bezpečnostní kování a další požadované doplňky a dveře jsou připraveny spolehlivě sloužit k ochraně vybraných prostor.

I v případě sériově vyráběných bezpečnostních a protipožárních dveří BEDEX STANDARD lze využít naší široké nabídky vybavení. Každému zákazníkovi při výběru cylindrické vložky a bezpečnostního kování rádi odborně poradíme.

Samozřejmostí je fakt, že žádným doplňkem nesmí být snížena bezpečnostní úroveň vybraného typu. Garantem toho je technik ve výrobní společnosti nebo u prodejce.

Myslíme na všechny potřeby našich klientů. Proto jsme připraveni vyrobit a dodat novou kvalitní zárubeň pro každý typ bezpečnostních dveří BEDEX, není-li možno je umístit do zárubně stávající, a podle přání ochotně namontovat širokoúhlé kukátko či bezpečnostní řetízek.

Bezpečnostní dveře

Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře značek BEDEX a Sherlock. Samozřejmě včetně zárubní, bezpečnostních zámků a vložek.

Montáž během jednoho dne!
 

Kde nás najdete

Podpěrova 433/3
621 00 Brno - Medlánky
Jihomoravský kraj
 

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mimo otevírací dobu po domluvě na tel. čísle +420 732 631 452