zabezpečení
bytů a objektů
trezorová technika

Úvodní strana » Bezpeč. dveře » Příslušenství » Další » Trezorové dveře bezpečnostní třída III, IV, V.

Trezorové dveře bezpečnostní třída III, IV, V.

Trezory jsou certifikovány podle ČSN EN 1143-1 ve státem akreditované zkušebně TREZOR TEST a jsou zařazeny do

Trezorové dveře jsou tříplášťové s kompaktní vrstvou různé síly ( dle bezpečnostní třídy ve které jsou certifikovány ), která je tvořena specielní směsí s vysokou pevnostní, jež je vyztužena vysokopevnostním armováním. Pod zámkovými mechanismy jsou umístěny kalené desky odolné proti odvrtání. Trezorové dveře je možno vybavit přípravou pro montáž prvků EZS. Zámkový mechanismus je standardně osazen jedním motýlkovým zámkem ( bezpečnostní třída III ) nebo jedním motýlkovým a jedním mechanickým kombinačním zámkem ( bezpečnostní třída IV, V nebo X ). Dle požadavků je možno vybavit dveře i jinými typy zámků a jejich kombinacemi. Dveře uzamyká sedm pevných a osm pohyblivých (sedm do boku a jeden nahoru) závorových čepů. Ve standardním provedení se dodávají se vstupním otvorem o světlosti 1970x800 mm. V případě požadavků je možná úprava světlosti nebo výroba dvoukřídlých dveří, které umožňuji průjezd vysokozdvižného vozíku. Vzhledem k hmotnosti dveří a nutnosti odborné instalace, jsou trezorové dveře zabudovávány výrobcem a standardně dodávány v základní barvě. odpovídající bezpečnostní třídy. Trezorové dveře se používají jako vstupní dveře do komorových trezorů. Pro bezpečnou manipulaci v komorovém trezoru při otevřených trezorových dveřích je možno je vybavit denní brankou.

Je-li dodávka do již hotových objektů je možno se dohodnout na jiném druhu povrchové úpravy. V případě požadavku na otevírání dveří jak z vnějšího, tak i z vnitřního prostoru jsou dodávány se dvěma elektronickými zámky, jejichž klávesnice jsou jak z venku, tak zevnitř.

Bezpečnostní dveře

Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře značek BEDEX a Sherlock. Samozřejmě včetně zárubní, bezpečnostních zámků a vložek.

Montáž během jednoho dne!
 

Kde nás najdete

Podpěrova 433/3
621 00 Brno - Medlánky
Jihomoravský kraj
 

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Mimo otevírací dobu po domluvě na tel. čísle +420 732 631 452